Member of EVRS

Saturday, 30 January 2010

Posts Alterations!

I had some problems from network provider, this made my posts to be inconsistent.

I might be out again because I am travelling. On any active spot I will surface as usual.
Sorry for this disappointment!

Keep in touch and I wish you a lovely weekend

7 comments:

SIMON KITURURU said...

Tuko Pamoja Mkuu! Nakutakia wikiendi kibonge kwako pia!

chib said...

Ahsante mtakatifu, sikujua ya kuwa kwa sasa upo Kibarazani kwangu

SIMON KITURURU said...

Nipo hapa Bado!

kamala Lutatinisibwa Lutabasibwa said...

Simon Ondoka yawezekana wee ndo unamtia kauzibe mpaka post hazikazibui

Yasinta Ngonyani said...

Kila la kheri. Upendo daima.

chib said...

@Kamala, DUH!!

Anonymous said...

若無一番寒徹骨,焉得梅花撲鼻香。..................................................