Member of EVRS

Monday, 14 September 2009

Damn Computer!


You can invite heart diseases!



Your kitchen .... and laundry will move to your office!



This is terrible stage

And finally ....




Go and work!

Thanks Mdau for compiling!!

6 comments:

SIMON KITURURU said...

:-)

Yasinta Ngonyani said...

Ingekuwa safi sana, Kama ndo hali yenyewe hiyo jibu langu NDIYO:-)

kamala Lutatinisibwa Lutabasibwa said...

human intelligence hiyo magunduzi yoote yanazidi kuwa nuksi kwetu

Thom said...

Ha haa haa, we are going too far!

Candy1 said...

Remind me next year

chib said...

Ha ha ha that is purely addiction!