Member of EVRS

Sunday, 1 January 2012

Year 2012 is Here!


I just want to wish you the happiest new year 2012. Full of
Life 
Love 
Laughs .... 
 
But just remember that you need to work harder than last year.

5 comments:

Goodman Manyanya Phiri said...

Nice fireworks! And of course, insofar as what you have said related to hard work, nothing can be closer to the truth!

Thank u!

emu-three said...

The same to you mkuu! Tunakutakia heri na fanaka , tupo pamoja

Yasinta Ngonyani said...

Maisha, upendo,vicheko/furaha...ni kweli bila hivi maisha yanakuwa magumu sana. Heri sana ya mwaka mpya nawe pia na kila atakayepita hapa.

Upepo Mwanana said...

Kila la heri na mafanikio kwa mwaka huu

Candy1 said...

Happy New Year bro! May it be a peaceful year for ya! :-)